چگونه کارتخوان را ثبت کنیم؟

یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که در دنیای الکترونیک به‌ کمک انسان آمده و خرید کردن را برای او راحت کرده، دستگاه کارتخوان می باشد. اما چگونه می‌توان کارتخوان را تهیه کرد و سؤال مهمتر این است چگونه کارتخوان را ثبت کنیم؟ اینکه چگونه دستگاه کارتخوان خود را ثبت کنیم بسیار مهم است؛ زیرا تا زمانی که ثبت نشود نمی‌توان از آن استفاده‌کرد. بنابراین به‌ دلیل اهمیت این موضوع در این مطلب قصد داریم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم پس در ادامه همراه ما باشید.
ادامه مطلب

معرفی بهترین کارتخوان و ناگفته‌های آن

دستگاه کارتخوان سیار و ثابت برای پرداخت الکترونیکی همان وسیله‌ای است که اکثر افراد حقوقی، فروشگاه‌ها و مغازه‌ها به آن نیاز دارند. به‌طورکلی با داشتن بهترین کارتخوان در ایران می‌توانید پرداخت خود را در بهترین و امن‌ترین شرایط انجام دهید، اما بهترین کارتخوان سیار کدام است؟ آیا بهترین کارتخوان‌های موجود در ایران را می‌شناسید؟ بهترین برند کارتخوان چیست؟ برای گرفتن پاسخ سوالات خود با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

فعال سازی دستگاه کارتخوان سیار

فرمها و مدارک لازم فعالسازی کارتخوان سیار اگر بار اولی است که دستگاه کارتخوان میخرید، برای گرفتن تائیدیه از سوی شاپرک مدارک زیر را آماده نمایید: اشخاص حقیقی: کپی مجوز فعالیت کپی اجاره نامه یا سند مالکیت استشهاد محلی (اگر هنوز مجوز فعالیت ندارید) گواهی شبا از حساب بانکی که قرار است به کارتخوان متصل شود گواهی کدپستی کپی کارت ملی و شناسنامه اشخاص حقوقی: تصویر شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء سفته یا اوراق تعهدآور بانکی اساسنامه کپی از آخرین تغییرات روزنامه رسمی امضاء 4 برگ قرارداد دستگاه شماره حساب بانک عامل (ارائه در قالب نامه رسمی) تکمیل اطلاعات مورد نیاز در سایت شرکت ارائه دهنده خدمات
ادامه مطلب

کارتخوان چگونه کار می‌کند؟

در ابتدای آشنایی با نحوه کار کردن دستگاه pos یا کارتخوان لازم است بدانید، استفاده از دستگاه کارتخوان راه مناسبی برای دوری از استفاده از پول نقد است. بهتر است برای استفاده از دستگاه pos به‌عنوان خریدار، خودتان کارت بکشید و رمز را خودتان وارد کنید.
ادامه مطلب
سبد خرید